
Закладка Magnetic Mini Marks - Warrior Dragon
180 ₴
- В наявності
- Код: 5035393159146
+380 (97) 589-11-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір Magnetic Mini Marks: Warrior Dragon — це чудовий спосіб привнести магію та енергію драконів у ваше навчання чи творчість. Ці міні-знаки з магнітною основою зручно використовувати для маркування сторінок, що дозволяє швидко повертатися до важливих місць. Доступний за привабливою ціною, цей набір стане ідеальним подарунком для всіх любителів драконів та культури фентезі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 3 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393159146 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

