Відкривайте світ книг з унікальними закладками Quirky Bookmarks: Be Kind, які не лише фіксують сторінки, але й надихають на добрі вчинки. Яскравий дизайн додасть строкатості вашій бібліотеці, а комфорт використання дозволить насолоджуватися читанням без зайвих турбот. Ідеальний аксесуар для любителів книг та подарунок для друзів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393161019 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


