Креативні закладки у формі ворона привнесуть нотку стилю у ваш читацький досвід. Ідеально підходять для книголюбів, які хочуть підкреслити свою індивідуальність та зробити читання ще більш захоплюючим. Завдяки унікальному дизайну, ці закладки стануть чудовим доповненням до будь-якої колекції книг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393161026 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


