
Закладка Quirky Bookmarks - Good Things
180 ₴
- В наявності
- Код: 5035393161064
+380 (97) 589-11-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Креативні закладки Quirky Bookmarks: Good Things стануть ідеальним доповненням для любителів читання, додаючи яскравості та оригінальності вашим книжковим моментам. Виготовлені з якісних матеріалів, вони не лише збережуть ваш прогрес у книзі, але й піднімуть настрій під час читання. Обирайте стильні закладки і насолоджуйтесь кожним днем з новими книжками!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393161064 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

