Книжкові закладки Quirky Bookmarks: Good Vibes стануть чудовим доповненням до вашої читальної колекції, додаючи позитивного настрою. Виготовлені з якісних матеріалів, вони не лише забезпечують зручність, а й подарують добрі емоції під час читання. Додайте яскраві акценти до своїх улюблених книг і насолоджуйтеся кожним моментом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393161071 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


