
Закладка Pull-a-Face Bookmarks - Abstract
180 ₴
- В наявності
- Код: 5035393162016
+380 (97) 589-11-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закладки Pull-a-Face Bookmarks: Abstract стануть незамінним аксесуаром для книгоманів, які цінують оригінальність та креативність. Вони не лише допоможуть запам'ятати місце у книзі, але й додадуть функціонального стилю вашій читальній колекції. Чудовий вибір для тих, хто любить читати англійською мовою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393162016 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

