Незвичайні закладки Pull-a-Face Bookmarks в стилі аніме стануть ідеальним доповненням для любителів читання та аніме. Яскраві дизайни додадуть настрою під час читання, а висока якість виконання забезпечить їх довговічність. Відкрийте для себе новий спосіб організувати свої книги та насолоджуйтесь улюбленими моментами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393162023 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


