
Закладка Pull-a-Face Bookmarks - Look Right
180 ₴
- В наявності
- Код: 5035393162078
+380 (97) 589-11-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний і стильний закладка для книг Pull-a-Face Bookmarks: Look Right допоможе вам не загубити місце у читацькому шедеврі. Це яскравий аксесуар, який не тільки підкреслить вашу любов до читання, але й додасть нотки гумору у процес перегортання сторінок. Надзвичайно практична та оригінальна, ця закладка стане чудовим подарунком для будь-якого книголюба.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393162078 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

