Закладка Pull-a-Face Bookmarks: Love стане чудовим доповненням до вашої книгосховища, надаючи яскравості та індивідуальності кожній прочитаній сторінці. Її оригінальний дизайн не тільки радує око, а й допомагає зберігати улюблені моменти під час читання. Зробіть читання ще цікавішим з цією унікальною закладкою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393162085 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


