
Закладка Pull-a-Face Bookmarks - Red Glasses
180 ₴
- В наявності
- Код: 5035393162092
+380 (97) 589-11-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий аксесуар для читачів — закладки Pull-a-Face з червоними окулярами додають яскравості вашій книжці та роблять процес читання ще більш приємним. Використовуйте їх для позначення улюблених моментів у книгах або як стильний елемент для колекції. Цей оригінальний дизайн стане чудовим подарунком для любителів книг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393162 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

