Чудовий аксесуар для читачів, який зробить кожну вашу книжку унікальною — закладки Pull-a-Face Bookmarks: Wink. Вони не лише допоможуть запам'ятати сторінку, а й додадуть нотку веселощів завдяки кумедному дизайну. Ідеально підходять для подарунка або власного використання, ці закладки стануть яскравим доповненням до вашої колекції літератури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393162115 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


