
Закладка Manga Bookmarks - Girl Warrior
180 ₴
- В наявності
- Код: 5035393164065
+380 (97) 589-11-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закладки для книг "Girl Warrior" — ідеальний аксесуар для любителів манги, що додає особливого шарму Вашим читанням. Виконані у стилі популярних героїнь, вони допоможуть зберегти Ваші сторінки та зроблять процес читання ще більш захопливим. З новими закладками кожен новий том манги стане справжнім святом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IF |
| Тип | Закладка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Закладка |
| ISBN | 5035393164065 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

